Ekonomický softvér

Moderné ekonomické a informačné systémy z produkcie spoločnosti Solita predstavujú prepracované riešenia pre potreby Vašej spoločnosti.
Portfólio produktov pokrýva všetky segmenty trhu – od malých, cez stredne veľké spoločnosti, až po veľké nadnárodné koncerny. Filozofia prístupu je pre všetkých zákazníkov rovnaká: poskytnúť podniku informačný systém, ktorý mu bude nástrojom pre dosiahnutie dlhodobej stability, získavanie konkurenčných výhod a popredných pozícií na trhu. Jednoducho systém, ktorý porastie spolu s rastom spoločnosti.

Obľúbený účtovný program, ktorý v SR a ČR používa viac ako 30 tisíc malých a stredných firiem. Vďaka známemu rozhraniu podobnému Outlooku, sa ľahko a intuitívne ovláda a pomocou širokej škály rozširujúcich modulov, sa presne prispôsobí potrebám Vašej firmy.

ERP systém, ideálny pre spoločnosti, ktoré chcú efektívne pokrývat svoje interné procesy a zároveň spracúvajú až státisíce dokladov ročne. Ponúka všetky vlastnosti robustných systémov, avšak s rýchlym nasadením a priaznivou cenou.

Systém postavený na funkčných vlastnostiach Money S4. Pri Money S5 však môžete počítat s úplným prispôsobením ľubovoľných funkcií na mieru alebo s konzultantom, ktorý pred nasadením systému dokonale pozná potreby Vašej spoločnosti.

Potrebujete sa dozvedieť viac podrobností?

Sloločnosť ESET, ktorá bola založená v roku 1992, je svetovým producentom bezpečnostného softvéru pre firemnú klientelu a jednotlivých spotrebiteľov a venuje sa celosvetovému boju proti vznikajúcim počítačovým hrozbám. Produkty ESET patrí medzi najpokročilejšie bezpečnostné softvérové riešenia na svete, čo je možné preukázať radom prestížnych ocenení. ESET NOD32 Antivirus je podľa nezávislej organizácie AV-Comparatives najlepším antivírusovým produktom na svetovom trhu za roky 2006 a 2007.

Spoločnosť Microsoft presadzuje rozvoj zodpovednosti a spolupráce. Usilujeme sa o zabezpečenie kvality a integrity všetkých našich obchodných vzťahov a činností prostredníctvom pevného firemného riadenia, úplnej zhody s právnymi predpismi a právnych záväzkov a návrh funkcií pre náš softvér, čo umožňuje vysokú úroveň kompatibility s technológiami iných spoločností.